loading

Mindig a legjobb minőségre törekszünk!

Munkatársaink kiválasztásában sincs ez másként!

Az Autentik Csoport csornai Opel Márkakereskedésébe felvételt hirdet 1 fő szerviz tanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

• Ügyfélkezelés, szerviz ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás,
• Szerviz előjegyzés elkészítése, ügyfelek telefonos tájékoztatása,
• Gépjárművek szakszerű átvétele és átadása, számla részletes elmagyarázása,
• Üzemeltetéssel kapcsolatos információk egyeztetése az ügyfelekkel,
• Tartozékok, alkatrészek és szerviz szolgáltatások értékesítése,
• Karosszériás alvállalkozókkal kapcsolattartás, munkák szervezése,
• Műhely munkájának szervezése és kiosztása a szerelőknek,
• Műhelyrend fenntartása,
• Elvégzett munkák minőségének ellenőrzése,
• Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése, adminisztrációja,
• Munkalapok zárása, számlázás.

Elvárások:

·         Minimum középfokú végzettség,

·         B kategóriás jogosítvány,

·         Erkölcsi bizonyítvány,

·         Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,

·         Együttműködési és szervezési készség, megbízhatóság, precizitás, önállóság,

·         Ügyfélközpontú gondolkodásmód és kommunikáció.

Előnyt jelent:

·         Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat,

·         Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,

·         Német vagy Angol nyelv gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem,

·         Képzések, szakmai fejlődési lehetőség,

·         Korszerű munkakörnyezet,

·         25 éves szakmai múlttal és tapasztalattal rendelkező cégcsoport támogatói háttér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a sipos.attila@autentik.hu e-mail címre!

Jelentkezési határidő: 2018. november 9.

promo
Ugrás az oldal tetejére