loading

Mindig a legjobb minőségre törekszünk!

Munkatársaink kiválasztásában sincs ez másként!

Az Autentik Csoport csornai Opel Márkakereskedése felvételt hirdet 1 fő Irodavezető, pénztáros munkakörbe.

Fényképes pályázatodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a sipos.attila@autentik.hue-mail címre várjuk március 5-ig! 8 órás bejelentett munkahely, 270 000 Ft-os átlagfizetés!

Elvárások:

· Minimum középfokú közgazdasági végzettség,
· B kategóriás jogosítvány,
· Erkölcsi bizonyítvány,
· Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
· Együttműködési és szervezési készség,
· Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés,
· Ügyfélközpontú gondolkodásmód és kommunikáció.

Előnyt jelent:

· Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
· Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat,
· Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
· Német vagy Angol nyelv gyakorlati ismerete és alkalmazási készsége.

Amit kínálunk:

· Versenyképes jövedelem,
· Képzések, szakmai fejlődési lehetőség,
· Korszerű modern munkakörnyezet,
· 22 éves fennállással és tapasztalattal rendelkező kiszámítható munkahely.

Ugrás az oldal tetejére